Nasz zespół
Katarzyna Pogoda
Nasz zespół

Katarzyna Pogoda

Zawsze wiedziałam, że moje życie zawodowe będzie związane z aktywnością fizyczną oraz zdrowym stylem życia. Przez 13 lat trenowałam łyżwiarstwo figurowe, co przekształciło się w miłość i pasje do sportu. Uwielbiam prace z ludźmi, daje mi to dużo motywacji do działania. Do każdego uczestnika mam indywidualne i profesjonalne podejście. Na co dzień, jak i na sali jestem osobą pogodną, pełną energii – co samo nazwisko wskazuję. Czuje się spełniona widząc, że poprzez ruch mogę poprawić zdrowie i spowodować uśmiech na twarzy moich podopiecznych.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Dyplomowany trener personalny i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczka wielu szkoleń związanych z tematyką zdrowotną. Była fizjoterapeutka Kadry Olimpijskiej Kobiet w podnoszeniu ciężarów.  Członek kadry polskiej w łyżwiarstwie figurowym. Stale rozwija swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i sportu.

Marcin Zierałko
Nasz zespół

Marcin Zierałko

Jestem całkowicie oddany propagowaniu aktywnego stylu życia. Zdrowie i dobre samopoczucie moich podopiecznych to moje priorytety, a współpraca ze mną to sama przyjemność, nawet jeśli kojarzyć się będzie z hektolitrami potu i ciężką pracą nad swoim ciałem. Wciąż uczę się i polepszam metodykę mojej pracy, aby zmaksymalizować Twoje rezultaty.

Wieloletni instruktor, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, od kilku lat związany z International Fitness Aerobic Academy (IFAA). Absolwent kirrunku "Instruktor Fitness" na AWF Wrocław. Pasjonat różnych form tanecznych i zdrowego trybu życia. Bardzo kreatywny oraz oddany klientowi trener personalny.

Olga Stefanowicz
Nasz zespół

Olga Stefanowicz

Mam dwie życiowe pasje. Jedną z nich jest taniec. Druga to praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i wspólne dążenie do celów treningowych. Jako trener dam Ci olbrzymią dawkę motywacji i równie dużo uśmiechu.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku pedagogicznym o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Od kilkunastu lat jest instruktorem fitness, szkoleniowcem i międzynarodowym prezenterem w International Fitness Aerobic Academy (IFAA). Uczestniczyła w niezliczonej ilości warsztatów i szkoleń, aktualnie szkoli przyszłych instruktorów. Dyplomowany trener personalny.
Współzałożycielka ART BODY Studio Treningu Personalnego.

Magdalena Jakiel
Nasz zespół

Magdalena Jakiel

Nigdy nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. Kocham każdą formę ruchu, począwszy od roweru, wspinaczki, snowboardu, jazdy konnej, kończąc na sali fitness. Z fitnessem profesjonalnie związana jestem kilkanaście lat. W pracy najważniejszy jest dla mnie uśmiech podopiecznych, a jeśli uda mi się zarazić ich pasją i miłością do ruchu, to czuję się spełniona

Wielbicielka ekstremalnego wysiłku o niewyczerpanych pokładach energii. Wciąż rozwija się i poszukuje nowych rodzajów ćwiczeń i rozwiązań, aby uczynić trening atrakcyjnym i efektywnym. Uczestniczka wielu szkoleń, o dużej wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania. Dyplomowany i wszechstronny trener personalny.
Współzałożycielka ART BODY Studio Treningu Personalnego.