Nasz zespół
Mateusz Tersa
Nasz zespół

Mateusz Tersa

Mateusz Tersa - trener i fizjoterapeuta ruchowy.
Ukończył studia z zakresu Fizjoterapii oraz Terapii Manualnej z gimnastyką kompensacyjno- korekcyjną. 
Specjalizuje się w treningach prozdrowotnych i fizjoterapeutycznych oraz w masażu klasycznym, masażu zdrowotnym, masażu sportowym, terapii manualnej, terapii punktów spustowych, pinoterapii, pinopresury i tapingu.

- masaż klasyczny
- masaż sportowy
- masaż zdrowotny 
- terapia manualna 
- terapia punktów spustowych 
- pinoterapia 
- terapia EMS
- kinesiotaping
- masaż limfatyczny 
- masaż bańka chińską

Karolina Fryt
Nasz zespół

Karolina Fryt

Przez miłość do sportu od dziecka zostałam absolwentką pedagogiki ze specjalnością Wychowania fizycznego i zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Uprawiam sport i uwielbiam aktywny styl życia który towarzyszy mi każdego dnia. Jak to mówią: nie usiedzi Od kilku lat pasjonatka jazdy na rowerze po górskich szlakach. Bardzo chętnie podzielę się z Wami moją pasją, pozytywną energią i wiedzą na treningach personalnych w Art Body Studio. Pomogę Wam w drodze do zdrowego i aktywnego stylu życia niezależnie od wieku.

Julia Sieroszewska
Nasz zespół

Julia Sieroszewska

Pasja i zamiłowanie do sportu w różnych postaciach towarzyszyły mi od zawsze! Zaczynając od dyscyplin typu tenis czy snowboard, szybko zakochałam się w tańcu oraz stretching’u , a z czasem zafascynowałam się treningiem personalnym i fitness’em. Moim celem jest polepszyć Twoją kondycję oraz sylwetkę, a co za tym idzie – nastrój! Chętnie pomogę Ci w wyrzeźbieniu ciała, a tym samym w zwiększeniu pewności siebie. Mogę obiecać, że nasza współpraca będzie okraszona dużą dawką pozytywnej energii i motywacji! Sport, zdrowy tryb życia oraz zbilansowana dieta to moje największe pasje. Wierzę, że porządkują życie oraz ciało z umysłem i duszą!

Ukończone studia magisterskie na kierunku Psychologia w Zarządzaniu i doświadczenie biznesowe oparte na codziennych kontaktach z międzynarodowymi klientami to jej solidny background indywidualnego i spersonalizowanego podejścia do każdego podopiecznego. 
Uzyskała międzynarodowe certyfikaty REPS oraz dyplomy honorowane na całym świecie w zakresie treningu. Interesuje się oraz szkoli z tematu specjalistycznego treningu dedykowanego kobietom w ciąży i po porodzie. Posługuje się językiem angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim, więc serdecznie zaprasza do współpracy również obcokrajowców!
Julia speaks english, german and spanish so foreigners - feel free to reach out to her and book your training

Bartosz Kaźmierczak
Nasz zespół

Bartosz Kaźmierczak

Do aktywności fizycznej podchodzę kompleksowo traktując trening, odżywianie oraz regenerację na równi. Mam indywidualne podejście do moich podopiecznych i razem z nimi realizuję wyznaczone cele wspierając ich w działaniu i motywując do pokonywania kolejnych barier. Na co dzień jak i zawodowo jestem osobą otwartą, pełną energii, angażującą się w realizowane przeze mnie zadania. Cenię sobie dobrą atmosferę jak również rzetelność podczas każdego treningu. Jestem gadułą i to o mnie wiedzieć musicie, praca z ludźmi to dla mnie przyjemność.

Absolwent Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej na kierunku Pedagogika. Certyfikowany Trener Personalny PTA "Personal Trainer", Instruktor na siłowni PTA "Gym instructor" oraz Trener EMS.
Pasjonat futbolu oraz wszelkiej aktywności fizycznej, ceniący sobie bezpośredni oraz profesjonalny kontakt z klientem. 

Katarzyna Pogoda
Nasz zespół

Katarzyna Pogoda

Zawsze wiedziałam, że moje życie zawodowe będzie związane z aktywnością fizyczną oraz zdrowym stylem życia. Przez 13 lat trenowałam łyżwiarstwo figurowe, co przekształciło się w miłość i pasje do sportu. Uwielbiam prace z ludźmi, daje mi to dużo motywacji do działania. Do każdego uczestnika mam indywidualne i profesjonalne podejście. Na co dzień, jak i na sali jestem osobą pogodną, pełną energii – co samo nazwisko wskazuję. Czuje się spełniona widząc, że poprzez ruch mogę poprawić zdrowie i spowodować uśmiech na twarzy moich podopiecznych.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Dyplomowany trener personalny i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczka wielu szkoleń związanych z tematyką zdrowotną. Była fizjoterapeutka Kadry Olimpijskiej Kobiet w podnoszeniu ciężarów.  Członek kadry polskiej w łyżwiarstwie figurowym. Stale rozwija swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i sportu.

Olga Stefanowicz
Nasz zespół

Olga Stefanowicz

Mam dwie życiowe pasje. Jedną z nich jest taniec. Druga to praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i wspólne dążenie do celów treningowych. Jako trener dam Ci olbrzymią dawkę motywacji i równie dużo uśmiechu.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku pedagogicznym o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Od kilkunastu lat jest instruktorem fitness, szkoleniowcem i międzynarodowym prezenterem w International Fitness Aerobic Academy (IFAA). Uczestniczyła w niezliczonej ilości warsztatów i szkoleń, aktualnie szkoli przyszłych instruktorów. Dyplomowany trener personalny.
Właścicielka ART BODY Studio Treningu Personalnego.