Nasz zespół
Bartłomiej Zbieżak
Nasz zespół

Bartłomiej Zbieżak

Podczas treningów równie ważna jest dla mnie precyzja i jakość wykonywanych ćwiczeń co przyjazna atmosfera i świadomość wspólnie osiąganych celów. W mojej pracy najbardziej motywują mnie moi Klienci, których uśmiech i radość z osiąganych efektów są dla mnie bezcenne.

Dyplomowany trener personalny, ze specjalnością KULTURYSTYKA. Absolwent kierunku Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, pracy z odważnikami kettlebells, systemami podwieszanymi TRX i workami bułgarskimi. Posiada dużą wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji osób aktywnych.

Olga Stefanowicz
Nasz zespół

Olga Stefanowicz

Mam dwie życiowe pasje. Jedną z nich jest taniec. Druga to praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i wspólne dążenie do celów treningowych. Jako trener dam Ci olbrzymią dawkę motywacji i równie dużo uśmiechu.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku pedagogicznym o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Od kilkunastu lat jest instruktorem fitness, szkoleniowcem i międzynarodowym prezenterem w International Fitness Aerobic Academy (IFAA). Uczestniczyła w niezliczonej ilości warsztatów i szkoleń, aktualnie szkoli przyszłych instruktorów. Dyplomowany trener personalny.
Współzałożycielka ART BODY Studio Treningu Personalnego.

Magdalena Bajur
Nasz zespół

Magdalena Bajur

Nigdy nie potrafiłam usiedzieć w miejscu. Kocham każdą formę ruchu, począwszy od roweru, wspinaczki, snowboardu, jazdy konnej, kończąc na sali fitness. Z fitnessem profesjonalnie związana jestem kilkanaście lat. W pracy najważniejszy jest dla mnie uśmiech podopiecznych, a jeśli uda mi się zarazić ich pasją i miłością do ruchu, to czuję się spełniona

Wielbicielka ekstremalnego wysiłku o niewyczerpanych pokładach energii. Wciąż rozwija się i poszukuje nowych rodzajów ćwiczeń i rozwiązań, aby uczynić trening atrakcyjnym i efektywnym. Uczestniczka wielu szkoleń, o dużej wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania. Dyplomowany i wszechstronny trener personalny.
Współzałożycielka ART BODY Studio Treningu Personalnego.

Katarzyna Wachowska
Nasz zespół

Katarzyna Wachowska

Mam opinię trenera od ,,trudnych przypadków" na szczęście tylko tych zdrowotnych :-) Praca jest moją miłością, pasją i moim drugim domem. Kocham ludzi i współpracę z nimi, patrzę na człowieka holistycznie i wiem, że do osiągnięcia celów równie ważna jest praca nad ciałem jak i nad wewnętrzną energią

Dyplomowany trener personalny i instruktor kinezyprofilaktyki, bioterapeutka. Kasia to istna kopalnia wiedzy dotyczącej ludzkiego ciała i mechanizmów w nim zachodzących. Najbardziej uduchowiony członek Naszego zespołu, z zamiłowaniem do jogi i innych mentalnych form aktywności.