Rekomendacje
Anna
Rekomendacje

Anna

Moja przygoda z Art Body zaczęła się dokładnie rok temu.Olgę Stefanowicz-moją trenerkę znam już 17 lat...Zawsze była i jest dla mnie wzorem do naśladowania...Dzięki jej ogromnym!!!kompetencjom w ciągu roku moje ciało zmieniło się o 180•Sala treningowa...ludzie...klimat jaki tam panuje sprzyja w dążeniu do osiągania zamierzonych celów.Dla Olgi nie ma rzeczy niemożliwych...W każdy poniedziałek dojeżdżam do Art Body 70 km.(nie mieszkam w Łodzi), i nie zamierzam zaprzestać treningów z Olgą.

Ania i Jarek
Rekomendacje

Ania i Jarek

Jak trafiłam do Art Body? W styczniu 2014 roku w ramach postanowień noworocznych i motywacji ze strony dorosłych córek, które powtarzały - "mamo ruszaj się i weź ze sobą tatę". Trzy spotkania wykupione przez córki na prezent gwiazdkowy (przy okazji polecam serdecznie tego typu prezenty) zaowocowały regularnymi ćwiczeniami przez następne trzy lata! I nadal ćwiczymy wraz z mężem. Dzięki treningom z profesjonalną trenerką personalną uwierzyłam, że mimo wieku mam wpływ na swoją formę, wygląd i samopoczucie. A wszystko odbywa się w dobrze wyposażonej, czystej, kameralnej sali treningowej, z której po dużym wysiłku fizycznym wychodzimy zrelaksowani, usatysfakcjonowani z dużą energią na cały następny tydzień pracy umysłowej.

Joanna
Rekomendacje

Joanna

Profesjonalna opieka trenerska w połączeniu z pozytywną i przyjazną atmosferą tworzą z Art Body miejsce absolutnie wyjątkowe w skali Łodzi, a może i nawet Polski. Miejsce, do którego wracam z uśmiechem i entuzjazmem, mimo solidnego wysiłku jaki tam na mnie już czeka. Jestem absolutnie przekonana, że gdyby nie czujne oko mojej trenerki nie doszłabym do takiej formy i zdrowia oraz akceptacji siebie. Kiedyś nie ćwiczyłam (zastanawiam się, jak mogłam tego nie robić!!!), teraz bez treningu mój tydzień byłby niekompletny, pozbawiony bardzo ważnego dla ciała i duszy filaru, a ja okradziona z energii i satysfakcji.  

Nikodem
Rekomendacje

Nikodem

Słowa nie oddadzą rodzinnej atmosfery, charakterów trenerek i trenerów oraz przede wszystkim efektów jakie można uzyskać regularnie ćwicząc w Art Body. Każdy traktowany jest indywidualnie. Lokalizacja i wyposażenie sal to niewątpliwie duże plusy. Dodatkowo wiecznie uśmiechnięte właścicielki. W skrócie: idealne studio.

Honorata
Rekomendacje

Honorata

Jeżeli chodzi o treningi to w największym skrócie pełen profesjonalizm. Nikt nie daje taryfy ulgowej, ale przecież o to chodzi, w myśl zasady "im więcej z siebie dasz, tym więcej dostaniesz". Jeżeli chodzi o atmosferę to nie znam bardziej pozytywnego miejsca, w którym każdy będzie czuł się naprawdę dobrze. Szczerze polecam

Marta
Rekomendacje

Marta

Trafiłam do Art Body po 2 ciążach przebytych w krótkim czasie z nadwagą w specyficznych miejscach i nadzieją że ćwiczenia fizyczne przywrocą mnie do sił.
Miałam niebywałe szczęście,  że zaczęłam trenować z profesjonalistką-  TRENERKĄ,  która w kilka miesięcy ( ćwiczę od maja 2015) wyrzeźbiła moje ciało a także i ducha.
Specjalnie dla mnie przygotowane przez nią zestawy ćwiczeń sprawiają, że po każdym treningu widzę rezultaty! Po prostu magia!!!
Wraz z ćwiczeniami zaczęłam żyć zdrowiej,  dobre odżywianie i więcej sportu zaprocentowało doskonałym samopoczuciem.

Krzysztof
Rekomendacje

Krzysztof

Jeżeli chcielibyście wrócić do Waszych szczęśliwych wspomnień, super formy, zgrabnej sylwetki lub po prostu macie jakiś cel, który chcecie osiągnąć, to musicie wiedzieć, że trafiliście pod dobry adres! ARTBODY to adres ludzi z pasją, oddanych Tobie i Twojej sprawie. Tutaj przypomniałem sobie jak cudownie było kiedyś biegać za piłką z chłopakami z podwórka, grać w kosza przy świetle latarek, bo tak bardzo chciałeś nauczyć się fajnego zagrania! 

Katarzyna
Rekomendacje

Katarzyna

Fantastyczne miejsce. Wchodzisz i od razu wiesz, że to Ty jesteś w centrum uwagi, bo wszystko zorganizowane jest tak aby było Ci jak najłatwiej skorzystać z dobrodziejstw treningu personalnego... Z czystym sumieniem polecam! 

Michalina
Rekomendacje

Michalina

Idąc do Art Body nie oczekiwałam niczego więcej niż profesjonalnego treningu i miłej atmosfery, okazało się, że znalazłam o wiele więcej. Trener dba nie tylko o to, żebym wyszła pozytywnie zmęczona z treningu, ale także zadowolona z siebie i pozbawiona wszystkich złych emocji. Godzina w Art Body daje mi siłe na cały dzień!!!